АВТОСАЛОНЫ SKODA

Вход | Регистрация | Стартовой | В Избранное | PDA
Skoda
ГЛАВНАЯ
Продажа новых Skoda
» автосалоны » модели и цены
Продажа б/у Skoda
» поиск авто » продать
Тюнинг Skoda
» статьи » галерея
Все о Skoda
» новости » история марки
» архив моделей » тест-драйвы
» отзывы
Мультимедиа
» обои
Обслуживание
» запчасти » автошины
Весь мир авто на InfoCar
АВТОСАЛОНЫ SKODA  : :  «Автотрейдинг-Винница»
«Автотрейдинг-Винница»Телефон: (432) 55-20-30
Телефон: (073) 312-64-11
Адрес: Винница, ул. Киевская 175 (возле "Водоканала")
Сайт: https://www.autotrading.com.ua

«Автотрейдинг-Винница»

Дилер Skoda

Підприємство ДП «АВТОТРЕЙДІНГ-ВІННИЦЯ» - входить в ТОВ «Автотрейдінг Атолл Груп» - керуючу компанію автомобільного субхолдингу. Основними напрямками діяльності підприємства є дистрибуція і сервісне обслуговування автомобілів марки SKODA, а також реалізація оригінальних запчастин, додаткового обладнання та аксесуарів.

В даний час компанія ДП "АВТОТРЕЙДІНГ-ВІННИЦЯ" - офіційним дилером ТОВ «Єврокар» - ексклюзивного імпортера автомобілів SKODA в Україні www.skoda-auto.ua - авторизованим і сертифікованим дилером SKODA AUTO A.S. (Чехія).

Крім зручного розташування автосалону в місті, виставкових площ, професійного колективу і клієнт-орієнтованого обслуговування, наша компанія також прагне надати для своїх клієнтів найширший асортимент автомобілів за моделями, модифікаціям. В наявності на складі підприємства завжди є різні варіанти автомобілів. На всі реалізовані автомобілі надаються послуги з гарантійного і сервісного обслуговування на сертифікованій станції технічного обслуговування, укомплектованої сучасним обладнанням. Колектив СТО пройшов спеціальну підготовку і навчання для виконання ремонтних і сервісних робіт будь-якої складності.

Крім цього, покупцям надається цілий спектр додаткових послуг - кредит, лізинг, страхування, тест-драйв, встановлення додаткового обладнання.

Завжди раді Вас бачити в нашому автоцентрі!

Графік роботи: 
Понедiлок - П'ятниця: з 09:00 - 18:00 год
Субота: з 09:00 - 15:00 год
Недiля: вихідний


Размещение информации| Информеры | PDA-версия | |